SERWIS URZĄDZEŃ FISKALNYCH

Wszystkie sprzedane przez nas kasy fiskalne są przez nas serwisowane.

Wg obowiązujących przepisów (patrz Akty Prawne) do każdego urządzenia fiskalnego przypisana jest firma serwisowa, która musi posiadać uprawnienia producenta/importera danego urządzenia (kasy). Stąd wszystkie operacje wymagające zdjęcia plomby serwisowej (jak np. przegląd kasy) może wykonać tylko ten przypisany serwis. Przypisanie zgłaszane jest do właściwego Urzędu Skarbowego podczas fiskalizacji kasy. Oczywiście w sytuacjach losowych możliwa jest zmiana firmy serwisującej, po uzyskaniu zgody producenta/importera (najczęściej zgoda taka jest płatna) i odpowiednim zgłoszeniu do właściwego Urzędu Skarbowego .

Niektóre operacje z mocy przepisów są zastrzeżone dla serwisu centralnego producenta (do takich operacji należy wymiana pamięci fiskalnej).

 

Zapraszamy do współpracy z nami.

Nieważne, czy jesteś właścicielem małej placówki, czy też może przedstawicielem korporacji, ponieważ korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że zajmiemy się Tobą w pełni profesjonalnie i znajdziemy rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Kontakt

☎ +48 601 489 960
☎ +48 722 395 454