O nas

Kilka słów o nas

Głównym mottem naszej firmy jest pełna współpraca z klientem na poziomie partnerskim. Działamy na rynku już od ponad kilkanaście lat. Nasze wieloletnie doświadczenie techniczne oraz merytoryczne a co najważniejsze – pełen profesjonalizm, pomagają nam realizować zakładane przez nas cele. Przede wszystkim specjalizujemy się w dostarczaniu urządzeń fiskalnych, a także wszelkiego rodzaju rozwiązań handlowych i usługowych dla naszych klientów. Nieważne, czy jesteś właścicielem małej placówki, czy też może przedstawicielem korporacji, ponieważ korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że zajmiemy się Tobą w pełni profesjonalnie i znajdziemy rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.


Nasza oferta jest skierowana do wszystkich – niewielkich placówek handlowych, punktów usługowych, biur handlowych, hurtowni i dużych placówek z branży handlowej. Dzięki naszej wiedzy jesteśmy w stanie wdrażać nowoczesne systemy sprzedaży i rozwiązywać problemy powstałe podczas codziennej pracy. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna w tej branży jest współpraca, dlatego naszym klientom oferujemy fachowe doradztwo tak, aby zakupiony przez nich sprzęt w pełni spełniał ich oczekiwania i sprostał swoim zadaniom. Dbamy o to, aby ceny naszych produktów nie były zawyżone, a także o to, żeby zakupiony sprzęt był dla każdego w pełni trafioną inwestycją. Zapewniamy w stu procentach kompleksową obsługę podczas wdrożenia, a także eksploatacji sprzętu. Obsługa ta obejmuje przeszkolenie, serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.


Dzięki naszemu profesjonalizmowi, podczas okresu naszej działalności, zaufało nam już wiele firm oraz przedsiębiorstw, a każdy kolejny rok naszych działań to nowe wyzwania, inwestycje, a także zdobywanie nowej wiedzy, która pomaga nam się rozwijać i sprostać rynkowym wymaganiom. Wybierając nas możesz mieć stu procentową pewność, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi w pełni Cię usatysfakcjonowały.
 

Zapraszamy do współpracy z nami.

Nieważne, czy jesteś właścicielem małej placówki, czy też może przedstawicielem korporacji, ponieważ korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że zajmiemy się Tobą w pełni profesjonalnie i znajdziemy rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Kontakt

☎ +48 601 489 960
☎ +48 722 395 454