KASY FISKALNE

Najlepsze na rynku polskim kasy fiskalne. W naszej ofercie można znaleźć urządzenia przeznaczone dla szerokiego zakresu placówek: od małych sklepów i punktów usługowych przez sklepy specjalistyczne do dużych sklepów samoobsługowych i hurtowni.

Opis poniżej przedstawionych kas fiskalnych zawiera najważniejsze informacje o danym urządzeniu. W celu uzyskania dokładniejszych danych oraz dobrania urządzenia do Państwa potrzeb, prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami telefonicznie lub osobiście w siedzibie firmy.

Elzab Mini / Mini E

Mała i prosta w obsłudze kasa jednostanowiskowa. Ergonomiczny kształt, małe wymiary, wysokiej jakości podzespoły i niezawodna praca sprawiają, że idealnie nadaje się dla usługodawców i małych placówek handlowych. Kasy takie pracują w Mini-Busach, kioskach, placówkach gastronomicznych, biurach handlowych, małych sklepach i w recepcjach. W wersji Mini E kopia elektroniczna na karcie mikro SD.


Parametry:

✓ Ilość kodów towarowych (PLU) 511 - Mini / 3071 - Mini E
✓ Urządzenia współpracujące: szuflada na pieniądze, waga, komputer (w zakresie programowania)
✓ Drukarka: termiczna 2 x 28 mm / 57 mm
✓ Wyświetlacz: LCD alfanumeryczny, podświetlany, 2-liniowy
✓ Wymiary: 197 x 205 x 77 (szer. x gł. x wys.)
✓ Masa 1,4 kgDatecs Maluch e.ko

Poręczna, przenośna kasa z kopią elektroniczną. Wydajny akumulator, łatwe zakładanie papieru i przeglądanie bazy towarowej zapewniają wygodną pracę. Kasa bardzo dobrze sprawdza się w punktach usługowych stałych i przenośnych, u przedstawicieli wolnych zawodów i w placówkach handlowych o niewielkim natężeniu ruchu.


Parametry:

✓ Ilość kodów towarowych (PLU) 2600
✓ Urządzenia współpracujące: komputer (w zakresie programowania), czytnik kodów kreskowych (w opcji bezprzewodowy)
✓ Drukarka: termiczna 57 mm
✓ Wyświetlacz: klienta - LCD alfanumeryczny, podświetlany, 2x16 znaków
✓ Wymiary: 87 x 217 x 66 (szer. x gł. x wys.)
✓ Masa 0,55 kg


Posnet Ergo

Poręczna, przenośna, odporna kasa z kopią elektroniczną. Wydajny akumulator, łatwe zakładanie papieru i programowalne klawisze skrótu do towaru / funkcji zapewniają wygodną pracę. Możliwość rozbudowy bazy towarowej i złącz pozwala jej rosnąć wraz całym biznesem właściciela.


Parametry:

✓ Ilość kodów towarowych 4 tys (w opcji 6 lib 8 tys.=
✓ Urządzenia współpracujące (w zależności od wersji) : komputer, czytnik kodów kreskowych, szuflada, waga, drukarka zamówień
✓ Drukarka: termiczna 57 mm
✓ Wyświetlacz: klienta - LCD alfanumeryczny, podświetlany
✓ Wymiary: 94 x 62 x 230 mm (szer. x wys. x dł.)
✓ Masa 0,6 kg


Aclas Kos

Przenośna kasa rejestrująca z kopią papierową. Przeznaczona dla niezbyt wymagających użytkowników. Sprawdzi się przy sprzedaży okazjonalnej i przy niewielkim natężeniu ruchu.


Parametry:

✓ Ilość kodów towarowych (PLU) 3 000
✓ Urządzenia współpracujące: komputer (w zakresie programowania), waga, szuflada,
✓ Drukarka: termiczna 2x28 mm
✓ Wyświetlacz: klienta - LCD alfanumeryczny, podświetlany, 2x16 znaków
✓ Wymiary: 106 x 200 x 80mm (szer. x gł. x wys.)
✓ Masa 0,62 kg


Aclas Kobra

Prosta kasa zaprojektowana do pracy w trudnych warunkach (wstrząsy, upadki, kurz, brak zasilania) Posiada wzmocnioną obudowę i system łatwej wymiany papieru. Wyposażona w specjalne funkcje dla parkingów oraz wypożyczalni.


Parametry:

✓ Ilość kodów towarowych 3 000
✓ Urządzenia współpracujące: komputer (programowanie i odczyt), czytnik kodów kreskowych, waga, szuflada
✓ Drukarka: 57 mm
✓ Wyświetlacz: LCD alfanumeryczny, podświetlany, 2-linijkowy
✓ Wymiary: 107 x 223 x 79 mm (szer. x gł. x wys.)
✓ Masa 0,65 kg


Elzab K10

Pierwsza w Polsce kasa z wyświetlaczem dotykowym. Wyjątkowa ergonomia i intuicyjna obsługa. Wyjątkowa odporność na czynniki zewnętrzne, mechaniczne i klimatyczne. Powstała pod nadzorem wybitnego projektanta wzornictwa przemysłowego - pasuje zarówno do wnętrz klasycznych i nowoczesnych, a także do pracy w otwartym terenie (odpinana smycz w standardzie). Sprawdza się w placówkach handlowych i szerokim zakresie punktów usługowych. Posiada bardzo dobrze opracowany tryb sprzedaży usług rozliczanych czasowo (wypożyczalnie, obiekty sportowe, sprzęt rekreacyjny)


Parametry:

✓ Ilość kodów towarowych 3 000
✓ Urządzenia współpracujące: komputer (programowanie i odczyt), bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych (z opcjonalnym modułem bluetooth), szuflada na pieniądze
✓ Drukarka: 57 mm
✓ Wyświetlacz: TFT, 4,3”, kolorowy, dotykowy
✓ Wymiary: 95 x 190 x 70 mm (szer. x gł. x wys.)
✓ Masa 0,65 kg


Datecs Semi e.ko

Poręczna kasa z kopią elektroniczną dla małych i średnich placówek handlowych. Ergonomiczna obudowa, trwały i wydajny akumulator, łatwe zakładanie papieru, możliwość wprowadzenia długich nazw towarów sprawiają, że bardzo dobrze spełnia funkcję małej kasy stacjonarnej.


Parametry:

✓ Ilość kodów towarowych (PLU) 2600
✓ Urządzenia współpracujące: komputer, czytnik kodów kreskowych (w opcji bezprzewodowy), szuflada
✓ Drukarka: termiczna 57 mm
✓ Wyświetlacz: klienta - LCD alfanumeryczny, podświetlany, 2x16 znaków
✓ Wymiary: 168 x 243 x 69mm (szer. x gł. x wys.)
✓ Masa 0,80 kg


Posnet Bingo HS EJ / XL

Kasa dla małych i średnich placówek handlowych. Intuicyjny system menu, duże wyświetlacze (w wersji HS+) oraz szybka wymiana rolek papieru zapewniają wygodną pracę. W wersji HS EJ kopia elektroniczna na karcie SD.


Parametry:

✓ ilość kodów towarowych 4000 (HS EJ) / 8000 (XL)
✓ Urządzenia współpracujące: komputer (programowanie i odczyt), szuflada na gotówkę, waga, czytnik kodów kreskowych
✓ Drukarka: termiczna 57 mm
✓ Wyświetlacz operatora: alfanumeryczny LCD 2 x 16 znaków podświetlany
✓ Wymiary: 287 x 220 x 105 mm (szer. x dług. x wys.)
✓ Masa 1,9 kg


Elzab Jota E

Wszechstronna i uniwersalna kasa segmentu średniego. Znacznie ułatwia pracę średnich sklepów przez szeroki zestaw urządzeń peryferyjnych i możliwość pracy w różnych trybach sprzedaży komputerowy i kasowy). Dostępna wyłącznie w wersji z elektroniczną kopią wydruków. Szerokie możliwości konfiguracyjne.


Parametry:

✓ Ilość kodów towarowych: 4 tys, 12 tys. lub 20 tys.
✓ Urządzenia współpracujące: szuflada na gotówkę, waga (możliwość podłączenia do czterech wag), czytnik kodów kreskowych (obsługuje tzw. kody ważone), komputer (pełna współpraca on-line z komunikacją w tle), terminal kart płatniczych, czytnik kart rabatowych, sieć LAN/WAN (w wersji 12 i 20 tys kodów), moduł rozszerzeń (obsługa monitoringu i drukarka zamówień)
✓ Drukarka: 57 mm
✓ Wyświetlacz operatora: alfanumeryczny LCD 4 x 24 znaki podświetlany, klienta: graficzny podświetlany
✓ Wymiary: 240 x 240 x 150 mm (szer. x dług. x wys.)
✓ Masa 2,1 kg


Posnet Neo XL / XL+

Kasa przeznaczona do średnich i dużych sklepów o średnim i dużym natężeniu ruchu. Urządzenie charakteryzuje wytrzymała budowa, duża, programowalna klawiatura; szybki mechanizm drukujący oraz duże , czytelne wyświetlacze. Szerokie możliwości konfiguracji sprawiają, że spełni oczekiwania większości klientów.


Parametry:

✓ Ilość kodów towarowych: 30 000 - XL / 60 000 - XL+
✓ Urządzenia współpracujące: komputer (pełna współpraca on-line), czytnik kodów kreskowych, waga, szuflada, weryfikator cen, modem (3 porty RS i 1 port USB), drukarka paragonowa/zamówień, rejestratory monitoringu
✓ Drukarka: termiczna 57 mm
✓ Wyświetlacz: LCD alfanumeryczny, podświetlany, 4-liniowy operatora i 2-liniowy dla klienta
✓ Wymiary: 314 x 369 x 148 mm (szer. x dług. x wys.)
✓ Masa 4,4 kg


Rodzina kas Elzab Delta Max E

Kasy z rodziny ELZAB Delta polecane są do dużych placówek handlowych i supermarketów. Kasa może pracować zarówno jako kasa jednostanowiskowa, jak i w systemie kasowym, współpracując z oprogramowaniem zarządzającym gospodarką magazynową. Posiada bardzo bogatą listę funkcji ułatwiających pracę kasjerów i wspomagających zarządzanie. Umożliwiają bardzo komfortową pracę przy wysokiej funkcjonalności i niezawodności. Posiadają bardzo szybką drukarkę i duże akumulatory.


Parametry:

✓ Ilość kodów towarowych (PLU) 40 tys. lub 60 tys.
✓ Urządzenia współpracujące: szuflada, waga (możliwość podłączenia do czterech wag), czytnik kodów kreskowych (obsługuje tzw. kody ważone), komputer (pełna współpraca on-line z komunikacją w tle), terminal kart płatniczych, czytnik kart rabatowych, multiplekser, monitoring wizyjny
✓ Drukarka: termiczna 57 mm
✓ Wyświetlacz: LCD alfanumeryczny, podświetlany, 2-linijkowy
✓ Wymiary: 407 x 385 x 135 (szer. x gł. x wys.)
✓ Masa 6,1 kg


 

Zapraszamy do współpracy z nami.

Nieważne, czy jesteś właścicielem małej placówki, czy też może przedstawicielem korporacji, ponieważ korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że zajmiemy się Tobą w pełni profesjonalnie i znajdziemy rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Kontakt

☎ +48 601 489 960
☎ +48 722 395 454