KASY FISKALNE ON-LINE

Najlepsze na naszym rynku kasy on-line (zwane inaczej repozytoryjnymi, gdyż łączą się z repozytorium Ministerstwa Finansów). Poniżej przedstawiamy podstawowy opis oferowanych urządzeń. W celu uzyskania dokładniejszych danych oraz dobrania urządzenia do Państwa potrzeb, prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami telefonicznie lub osobiście w siedzibie firmy.

W przypadku takich urządzeń ważny jest sposób, w jaki kasa uzyskuje dostęp do internetu (którym wysyła dane). Mamy trzy rodzaje łączności: przez LAN (lokalną sieć przewodową), WiFi (lokalną sieć bezprzewodową) oraz GSM (kiedy kasa wyposażona jest w swój modem i kartę SIM). Nie w każdej kasie możliwe są wszystkie rodzaje łączności. Podczas wyboru urządzenia dobierzemy najlepszy w Państwa wypadku sposób połączenia.

Datecs Pingwin (WP-50)

Poręczna kasa zaprojektowana do pracy mobilnej i stacjonarnej. Wyposażona w wydajny akumulator polimerowy umożliwia pracę w szerokim zakresie temperatur: od - 15ºC do + 45ºC. Ergonomię pracy zapewnia gumowany spód obudowy gwarantujący pewny uchwyt kasy. Starannie opracowana konstrukcja urządzenia sprawia, że doskonale nadaje się dla handlu obwoźnego, usług świadczonych przez warsztaty samochodowe czy wulkanizacyjne, lekarzy, prawników, fryzjerów czy kosmetyczki.


Parametry

✓ Kody towarowe: 12 000 / 42 znaki w nazwie
✓ Połączenie z Repozytorium: GSM / opcja: WiFi
✓ Wymiary: 88 x 200 x 74 mm
✓ Masa: 0,60 kg
✓ Dodatkowe funkcje: rozliczanie zaliczek, rozliczanie usług naliczanych czasowo, drukowanie kuponów do punktów wydawania towaru, bezpłatny 3-letni pakiet łączności GSM z Repozytorium


Camel 1
Camel 2
Datecs Camel (WP-25)

Kasa stacjonarna przeznaczona do pracy w placówce o ograniczonym miejscu. Prosta i wygodna w obsłudze, wyposażona w wydajny akumulator. Ergonomię pracy zapewniają duże klawisze oraz czytelny wyświetlacz, umożliwiający komfortową obsługę klienta. Jest doskonałym narzędziem pracy dla małych sklepów i placówek usługowych - gabinetów lekarskich i stomatologicznych, salonów fryzjerskich, kosmetycznych i kosmetologicznych, kiosków, małych sklepów spożywczych, piekarni, cukierni, czy sklepów odzieżowych.


Parametry

✓ Kody towarowe: 16 000 / 42 znaki w nazwie
✓ Połączenie z Repozytorium: LAN lub WiFi / opcja: GSM
✓ Wymiary: 160 x 233 x 65 mm
✓ Masa: 0,68 kg
✓ Dodatkowe funkcje: rozliczanie zaliczek, rozliczanie usług naliczanych czasowo, drukowanie kuponów do punktów wydawania towaruDatecs Bizon (WP-500)
Stacjonarna kasa dedykowana do małych i średnich placówek handlowych i gastronomicznych. Charakteryzuje się kompaktową budową i wytrzymała klawiaturą. Ergonomię i komfort użytkowania zapewniają zainstalowane wyświetlacze graficzne. Szczególnie warta podkreślenia jest duża ilość klawiszy "szybkiej sprzedaży", co w połączeniu z funkcją drukowania kuponów (kwitów) ułatwia i przyspiesza pracę w lodziarniach, barach szybkiej obsługi, smażalniach, bistro do drukowania zamówień, w pralni lub podobnych zakładach usługowych do wydawania pokwitowań, drukowania biletów wstępu do klubów fitness, spa, siłowni czy basenów.


Parametry

✓ Kody towarowe 24 000 / 42 znaki w nazwie
✓ Połączenie z Repozytorium: LAN lub WiFi / opcja: GSM
✓ Wymiary: 234 x 215 x 73 mm
✓ Masa: 1,02 kg
✓ Dodatkowe funkcje: rozliczanie zaliczek, wydruk kuponów (pokwitowań), rozliczanie usług naliczanych czasowo